Haberler / Blog

Ahşap Merdivenlerin Kullanım Süresi Ne Kadardır?

            Dekorasyon uzmanlarının özellikle önerdiği ahşap merdiven modelleri kullanıldığı alanları güzelleştirmesi, şık bir dekorasyon imkanı sunmasıyla olduğu kadar, dayanıklılığıyla da tercih ediliyor ..

Devamı
Ahşap Merdivenlerin Bakımı Nasıl Gerçekleşir?

            Çok kullanışlı ve dayanıklı bir üretim altında gerçekleştirilirken, aynı zamanda ahşap merdiven modelleri insan sağlığını koruyucu bir etmen kapsamında sağlıklı ve hijyenik bir imkan tanımak ..

Devamı
İstanbul Ahşap Merdiven

            Ahşap merdiven, basamak, yanak ve korkulukları ahşap olan merdivenlerdir. Dubleks dairelerde tercih edilmektedir. Köy evlerinde ve ahşap tasarımlı evlerde tercih edilen ahşap merdiven çalışmaları, görk ..

Devamı
Evinizin En Önemli Yeri: Ahşap Merdivenler

            Katlar arası geçişi sağlayan basamakların ahşaptan üretilmesine veya kaplanmasına ahşap merdiven adı verilir. Ahşap merdivenler iki şekilde elde edilir. Bu yöntemlerden birincisi ve en sık tercih edil ..

Devamı
Estetik ve Ahşap Merdiven

            Yapılarda prestij ve kalite algısına olumlu katkı sağlayan ahşap merdiven aynı zamanda bakımının ve temizliğinin kolaylığından dolayı çok tercih edilmektedir. Ev dekorasyonu ile uyumlu olarak ahşap merdive ..

Devamı