Dar Alan Merdiven İmalatı

Dar Alan Merdiven İmalatı

Dar alan merdivenleri firmamız tarafından müşterilerin talepleri doğrultusunda uzun yıllardır üretimini yaptığımız modellerden biridir. Özellikle dubleks evlerde ve bazı alan sıkıntısı yaşayan iş yerlerinde uyguladığımız dar alan merdivenleri kullanım amacına hizmet edecek şekilde tasarlanmaktadır.

            Firmamız tarafından özenle yapılan bu tasarımlar müşterinin talebi doğrultusunda işyeri ya da eve gidilerek yerinde ölçü alınmakta ve mekana uyum sağlayabilecek merdiven modellerinin görsel şekilleri çizimli olarak müşteriye sunulmaktadır. Ayrıca müşterinin tercihleri doğrultusunda ekleme ve çıkarma yapmak mümkün olabileceği gibi ekstra talepleri de firmamız tarafından değerlendirilmektedir. Dar alan merdivenleri genellikle küçük yapıdaki dubleks evlerde ya da holü küçük olan ve kullanım alanının geniş kalmasını isteyen ev sahipleri ya da iş yeri sahipleri tarafından tercih edilmektedir.

  Firmamız Dar Alan Merdiveni İmalatlarını Nasıl Yapmaktadır?

            Firmamız tarafından öncelikle dar alan merdivenleri yaptırmak isteyen müşterinin talebine göre mekana gidilmekte ve orada öncelikle geniş çaplı bir keşif yapılarak uygulanacak merdiven modeline karar verilmektedir. Model belirlendikten sonra çizimler firmamız teknik personelleri tarafından yapılır ve müşteriye sunulur. Ayrıca firmamız teknik personelleri tarafından uygulanacak mekanın fotoğrafları üzerinde bilgisayar çizimleri ile de merdivenlerin gösterilmesi sağlanmaktadır. Bu sayede müşteri talep ettiği merdiven tipinin evi ile uyum sağlayıp sağlayamadığının kontrolünü de yapmaktadır.

            Tüm bu çalışmalardan sonra atölyemizde birinci sınıf ahşaptan üretim merdiven tipleri imal edilebilmektedir. Ayrıca firmamız sadece ahşap tasarım değil cam, krom vb. çok sayıda malzemeden merdiven üretimi yapabilmektedir. Bu seçim de genellikle müşteriye bırakılmakla birlikte firmamız tarafından öneriler de verilebilmektedir.

            Firmamız tüm üretimlerini birinci sınıf kalite malzeme ile yapmakta olup geniş bir teknik ekip kadrosu ile çalışmaktadır. Firmamız tarafından üretimi yapılmış dar alan merdivenleri konusunda müşterinin karşılaşabileceği her hangi bir aksaklık durumunda da teknik kadromuz ile anında bakım ve onarım çalışması da yapılabilmektedir.

  Sipariş İşlemleri Nasıl Yapılmaktadır?

            Firmamıza müşterinin talebinin iletilmesi için gün içinde iletişim telefonları ile başvurması yeterlidir. Müşterinin araması sırasında adres ve model bilgileri kontrol edilerek müşterinin talebi doğrultusunda gerekli ise işletmemize gelerek modelleri görmesi ya da internet sitemiz üzerinden model tercihi yapılmış ise ölçülendirme işlemleri için randevu verilmektedir. Randevu işleminden sonra ise müşterinin iletişim bilgileri alındıktan sonra istediği doğrultuda teknik ekibimiz ile hizmet verilebilmektedir.

            Sipariş işlemlerinin tamamlanmasından sonra merdiven üretimi atölyelerimizde gerçekleştirildikten sonra montaj için tüm parçalar ve ekipmanlar firmamızda titizlikle hazırlanır. Sonrasında ise müşteri iletişim telefonlarından bağlantı kurularak montaj için müşteriden bir gün talebinde bulunulur ve onunda uygun olduğu biz zamanda montaj için adrese gidilir. Montaj sırasında teknik ekibimiz tüm parçaları tek tek monte ederek merdiveni tamamlar ve müşteriye sunulan çizimlerle tüm ebatların birbirini tutup tutmadığının kontrolünü sağlar. Merdiven detaylarının çizimdeki talep edilen merdiven detaylarının özellikleri ile birebir örtüşüp örtüşmediğinin kontrolünü de sağlayarak merdiveni ev sahibine teslim eder.