Cam Merdiven İmalatı

Cam Merdiven İmalatı

Kimi evler çok büyük olduğundan dolayı, kimi evler ise çok küçük olduğundan dolayı merdivene ihtiyaç duymaktadır. Aralarından kat farkından (2 katlı evler, 3 katlı evler ve daha yüksek katlara sahip evler için) kaynaklı mesafe olan evlerin vazgeçilmez parçası kesinlikle merdivenlerdir. Fakat bu esnada merdiven seçimi kişiler için büyük bir önem kazanmaktadır. Eğer ki modern bir görünüme sahip bir eve sahip olmak istiyorsanız sizlere tavsiyemiz cam merdivenler olacaktır. Tabi bu merdivenleri seçerken güzel bir görüntü elde etmek için kaliteli bir yere başvurmanız gerekecektir.

            Bizler sizlere 2010 yılından beri güven çerçevesi içerisinde birçok modelde merdivenler tasarlayarak sizlerin yüzünü güldürmeye çalışmaktayız. Daha çok ahşap üzerine çalışmalar gerçekleştirmiş olduğumuz firmamızda sizlerin mutluluğu ve güler yüzü için cam merdivenler tasarlıyoruz.

  İster korkuluklu ister korkuluksuz!

            Kimi evlerde mesafe çok kısa ve alan çok dar olduğundan dolayı korkuluğa gerek kalmamaktadır. Bizlerde böyle bir durumda korkuluğa ihtiyaç duymadan dilediğiniz şekilde olan merdivenlerden sizlerin evlerine ya da ofislerine yapabilmekteyiz. Fakat daha geniş ve yüksek olana sahip olan merdivenlerde ise korkuluk kesinlikle kullanmaktayız. Bu esnada korkuluğun uzunluğuna beraber kara vermekteyiz ve ortamın güzel bir görüntüye sahip olabilmesi için elimizden geleni fazlası ile yapmaya çalışmaktayız. Fakat bizim sizlere tavsiyemiz her zaman sizlerin güvenli bir hayata sahip olabilmesi için korkuluğa sahip olan merdivenler olacaktır.

  Merdivenin şeklini siz belirliyorsunuz!

            Bizler 3 çeşide sahip olan değişik tarzlarda cam merdivenler tasarlıyoruz. Her geçen gün bu modelleri daha da genişletmek ve güzelleştirmek amacına geliştirdiğimiz projelerde sizlerin de bizlere yardımcı olmasını her zaman istemekteyiz. Bu yüzden dolayı sizlerin tercih etmiş olduğu modelleri elde edebilmek ve fikirlerinizi almak bizler için ilk öncelik olmaktadır.

            Modellerimiz arasında ilk olarak basamakların birbirine yakın olduğu ve daha sık basamaktan oluşan merdiven yer almaktadır. Bu merdivenler sizin kullanacağınız alana kadar daha dar ya da daha geniş bir bölmeye sahip olabilmektedir. Bunların aynı zamanda kenar kısımları yani korkulukları da tıpkı basamakları gibi camdan oluşmaktadır. Fakat burada kullanılan cam daha ince olmaktadır. Bir diğer modelimizde ise daha seyrek bir şekilde ve daha mesafeli bir şekilde oluşmuş olan merdiven modeli gelmektedir. Bu model ilk bahsetmiş olduğumuz gibi geniş veya dar olmak üzere iki kısımdan oluşmamaktadır. Bu model sadece geniş bir şekilde tasarlanmaktadır. Bu yüzden dolayı kullanım alanı daha büyük olan ev ya da ofislere bu modeli önermekteyiz.

            Korkuluklarına baktığımız zaman ise bununda aynı şekilde cam korkuluklardan oluştuğunu söyleyebiliriz. Fakat burada cam korkuluk yerine daha zarif bir görünüme sahip olan gri tonlarda ince korkulukları sizlere önermekteyiz. Az öncede bahsetmiş olduğumuz gibi görünümünü sizler ile belirleyerek modellerimizde değişiklikler yaratabiliriz.Bizler ahşap merdiven ailesi olarak sizleri her zaman mutlu etmeyi kendimize amaç bilmekteyiz ve sizlere her zaman hizmet etmek ister, ailemize sizleri bekleriz...