Yükleniyor
Estetik ve Ahşap Merdiven

            Yapılarda prestij ve kalite algısına olumlu katkı sağlayan ahşap merdiven aynı zamanda bakımının ve temizliğinin kolaylığından dolayı çok tercih edilmektedir. Ev dekorasyonu ile uyumlu olarak ahşap merdiven modelleri göz alıcı şıklığıyla estetik duygunuza hitap edecektir. Montaj yapılacak alana özel olarak tasarlanmış ahşap merdiven modelleri uzun yıllar hizmet edecektir. Kişisel beğeniler doğrultusunda renk, şekil ve sağlamlıkta imal edilen ahşap merdivenlerin; ahşap, metal ve cam seçenekleri de vardır.

            Gelişen teknik ve teknolojiyi yakından takip ederek gittikçe artan kaliteyi daha yukarılara taşımak, güler yüzlü, müşteri memnuniyeti odaklı uygulamalar ile satış öncesi, satış esnasında ve satış sonrasında memnun müşteri potansiyeli oluşturmaktır. Ahşap merdiven modelleri için ihtiyaca uygun; ahşap yanaklı, cam korkuluklu, cam, dar alanlara özel, helezon, iş yeri ve bahçe, metal yanaklı ve omurgalı olanlar mevcuttur. Ahşap yanaklı merdivenler, ev içi kullanıma ve mekana uygun renk, şekilde imal edilmektedir. Ahşap kenarlıkları nedeniyle ahşap yanaklı olarak adlandırılmıştır. Ortama klasik yapısı ile ayrı bir ambiyans katmaktadır. Cam Korkuluklu merdiven kenarlıkları camdan imal edilmiştir. İmal edildiği alana modern bir hava vermektedir.

            Cam merdivenler merdiven basamakları dahil taşıyıcı omurga hariç camdan imal edilmiş merdivenlerdir. İmal edildiği ortama şıklık ve modern bir görüntü vermektedir. Dar alan merdivenleri; dar alanlar için farklı şekil ve modellerde imal edilebilmekte kısıtlı olan alanı daha fazla daraltmayacak çözümlerle imal edilmektedirler. İhtiyacı karşılamanın yanında eve aksesuar havası katacaktır.       Helezon merdivenler; kısıtlı mekanlara özel üretilmiş, şıklığı ve modern görüntüsüyle mekana modern hava katmaktadır. İş yeri ve bahçe merdivenleri özellikle çok kullanılacağı ve dış etkilere de açık olduğu göz önünde tutularak estetik görüntüsüyle iş yerine prestij katacak, bahçeye ayrı bir hava verecektir.Metal yanaklı merdivenler tüm aksamı metalden imal edilmiştir. Parlak görüntüsüyle uygulandığı mekana ışıltı katacaktır. Omurgalı merdivenler merdivenin taşıyıcı kısmının duvar gibi herhangi bir destekle desteklenemediği ortamlar için çözüm sağlamaktadır.

            Ahşap merdiven fiyatları ortama kattığı görünüme nazaran yüksek olmayan maliyetleri ile ekonomiktir. Uygulama alanı, seçilen malzemeye göre fiyatı değişebilmekle beraber uygulamalar genelde ev içi ahşap merdiven fiyatları daha yüksek olurken, bahçeye uygun modellerde fiyatlar biraz daha düşebilmektedir. İstanbul ahşap merdiven için Uygulama alanları ile ilgili ücretsiz keşif yapılmakta, keşif yapılan ortama uygun tasarım ve model imal edilmekte ve hızlıca kullanıma sunulmaktadır. Ödeme alternatifleri bulunmaktadır. Ayrıca ahşap merdivenleri bakımı da İstanbul Ahşap Merdiven tarafından yapılmaktadır.

            Uzun yıllar hizmet verecek merdivenlerin modelleri önceki uygulamalardan görülmelidir. Merdiven malzemesi seçilirken ne şartlarda kullanılacağı mutlaka ön görülmeli ucuz olması için kaliteden vaz geçilmemelidir. Merdiveni kullanacaklar düşünülerek modellere karar verilmelidir. Dekorasyon göz önünde tutularak emniyetten taviz verilmemelidir. Temizlik ve bakım gereklilikleri göz önünde tutulmalıdır.

adıyaman tütünü