Yükleniyor
İstanbul Ahşap Merdiven

            Ahşap merdiven, basamak, yanak ve korkulukları ahşap olan merdivenlerdir. Dubleks dairelerde tercih edilmektedir. Köy evlerinde ve ahşap tasarımlı evlerde tercih edilen ahşap merdiven çalışmaları, görkemli ahşabın etkili havasını yansıtmaktadır. Oldukça kaliteli olan çalışmalarımızın ilk aşaması, ölçü alma işlemi ve eksper hizmetidir. Merdivenin yapılmasını istediğiniz mekan, eksper uzmanlarımız tarafından incelendikten sonra, en uygun çalışma seçenekleri için ölçüler alınır. Yükseklik ölçümü ve merdivenin yatay özellikleri, ilk aşamada ölçümü gerçekleşmektedir. Teknik özellikleriyle tercih edilen ve oldukça kaliteli olan ahşap merdiven modelleri çalışmalarının ilk adımı olan eksper hizmeti, istediğiniz etkili özellikleri yansıtmaktadır.

            Kataloğumuzdan istediğiniz çalışmayı tercih edebilirsiniz. Ahşap merdiven özellikli yanak tasarımlı çalışmalar, camın estetik ve zarifliği yansıtan cam korkuluklu tasarımlar, cam özellikli merdiven tasarımlar, dar ve geçişi zor alanlar için özel tasarımlar, döner merdiven adı ile bilinen helezon tasarımlar, iş yerinizin yapısına ve bahçenizin yapısına uyumlu özel tasarımlar, metal yanak özelliğine sahip tasarımlar ve omurgalı olarak dizayn edilen tasarımlar, firmamızın çalışma kategorisindeki merdiven modelleridir.

  Her Mekana Özel Tasarımlar

  Ahşabın en önemli tarafı, özel ahşap tasarımı ile hazırlanmış bütün mekanlarla birebir uyumlu olmasıdır. Merdivenlerde en önemli husus, korkuluğun sağlam olması, sallanmaması ve güvenliği sağlayacak boya sahip olmasıdır. Basamak ve yanak tasarımlarında da yine rahat tırmanmayı sağlayacak özellikler önemlidir. Basamağın düz olması ve yeterli genişliğe sahip olması da önemlidir. Basamağın fazla geniş olması da tırmanmayı zorlaştıracaktır. Apartman merdiveni gibi arada boşluğun olması, tırmanma esnasında dinlenmeyi sağlayacaktır. Yukarı doğru dönerek bir sütun etrafında çıkan merdivenlerde boşluk yoktur. Seri bir şekilde tırmanma gerektirir. Merdiven tasarımlarında en önemli husus dönüşlerin en iyi şekilde olmasıdır. Dönüş kısımlarının çok dar olması, merdivenlerin kullanışlı olmamasına neden olur.

            Ahşap merdiven fiyatları kategorisinde, merdiven basamaklarının sayısı, yüksekliği ve modeli belirleyici rol oynamaktadır. Kullanılan malzeme de oldukça önemli bir konu olarak değerlendirilmektedir. Teknik özellikleriyle çözüm üreten konunun uzmanı firmamızla, istediğiniz merdiven modelini meydana getirebilirsiniz. İstanbul ahşap merdiven sektöründe, estetik ve kullanışlı ürünleri, kısa zamanda sizler için üreten şirketimiz, kolay temizlenebilen bu ürünleri, kısa zamanda hazırlamaktadır.

  Pratik ve Etkili

            Merdivenler, asırlar boyu insanları yükseklere çıkarmaktadır. Estetik bir merdiven, evinizi saraya çevirebilir. Özellikle ev içi ahşap merdiven seçenekleri, istediğiniz iç mekan dekor çalışmasını sizler için bir araya getirecektir. Merdivende ahşabın mükemmel renk ve görselliğini kapınıza getiren şirketimiz, bütün mekanlar için en iyi çalışmaları uygulamaktadır. Yıllarca ilk günkü görkemini koruyabilen çalışmalarımız, garantili bir şekilde uygulanmaktadır. Korkuluğun sanatsal çizgisi, görsel tasarımı tamamlayan en önemli ögelerden biridir. Evinizin doğrama tasarımları ile korkuluk tasarımları uyumlu olduğu zaman, ortaya sanat eseri özelliklerine sahip merdiven çalışması ortaya çıkacaktır. Firmamızı aramak suretiyle, istediğiniz etkili özelliklere sahip merdivenlere kavuşabilirsiniz.

adıyaman tütünü